Formålet vårt er at Spjelkavika skal være en attraktiv plass både og bo, drive næringsvirksomhet og finne gode fritidstilbud.​

Sammen med partnere, sponsorer fra næringslivet samt gode krefter fra frivillige, som ønsker å bidra, gjør at vi har en betraktelig større mulighet til å oppnå dette formålet.

Hvem er med i den nye organisasjonen?

I styret har vi vært så heldige å få med oss en haug JA-folk med erfaring og kompetanse fra forskjellige organisasjoner og lokalt næringsliv.

 

Disse er med i styret til Team Spjelkavika; 

Leder: Fridgeir Walderhaug - fridgeir@teamspjelkavika.no

Nestleder: Karoline Blengsli - karoline@teamspjelkavika.no

Økonomiansvarlig: Julia Stuen - julia@teamspjelkavika.no

Sponsor-/markedsansvarlig: Tore Steinsholt - tore@teamspjelkavika.no

Sportsansvarlig (Pederløpet): Kurt Svendsen - kurt@teamspjelkavika.no

Innkjøpsansvarlig: Torgeir Belsvik - torgeir@teamspjelkavika.no

Arenaansvarlig: Glenn Struck - glenn@teamspjelkavika.no

Styremedlem: Kari Janne Myklebust, Torbjørn Aarø og Per Ove Stølen.

Sekretær: Thomas Albertsen

Team Spjekavika har flere sponsorer og partnere. Disse bidrar til at organisasjonen kan gjennomføre aktivteter av ulike størrelser. Informasjon om events vil i tillegg til nettsider også formidles på Facebook samt nettavisen Spjelkavika.no.

 

Er du et JA-menneske og ønsker å bli med som frivillig?
Send gjerne en epost til leder@teamspjelkavika.no.

OM OSS

Kontakt oss

Følg oss

  • Facebook

© 2020 TEAM SPJELKAVIKA - Powered by TENK